MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0532 273 78 23

Acerin Yeni Bombası Swift 7 Tanıtıldı!

Anasayfaİkinci el bilgisayarAcerin Yeni Bombası Swift 7 Tanıtıldı!

Acer firmasının Ces 2019’da kullanıcılarının karşısına çıkarttığı yeni modeli olan Swift 7 modelini tanıttı, Acer firmasının üzerinde çalıştığı alışıla gelmiş tasarımlarından ziyade yeni dizüstü bilgisayarı hayli ince bir tasarıma sahip apple macbook air ürünlerine benzeyen yapısı diğer rakiplerini kıskandıracağa benziyor. Acer Swift 7 kısaca detaylandıracak olursak ülkemizdeki ortalama fiyatı 7500 tl bir rakama alıcısına sunulacak 8,98 mm kasa kalınlığı 1.2 ağırlığa sahip hafif ve kusursuz bir inceliğe sahip olan swift7 metal kasa yapısyla tasarlanmış olduğundan kullanımdan ötürü plastik kasalarda oluşan aşınmalar için güzel bir tercih. Ayrıca belirtmekte fayda var Swift 7 ekranı 180 derece açılabiliyor, Ekran boyutu olarak 14 inch olarak sunuluyor ve ekran çözünürlüğü 1920×1080 FHD çözürnürlüğü sunuyor. Acer Swift 7 ‘nin ekranı Gorilla Glass NBT Cam bulunuyor. Ayrıca swift7 notebooklar Dahili 4G LTE bağlantısına sahip buda demek oluyorki bulunduğunuz ortamda wifi bağlantıları yok ise üzerinde bulunan sim yuvası ile sim kartınız ile istediğiniz heryerde 4g lte bağlantı hızı ile her an internete bağlı kalacaksınız.

Acer Swift7 üzerinde bulundurduğu 4580 mAh kapasiteli batarya ile kullancılarına 10 saat kadar kullanım sağlıyor.

Windows 10 Pro işletim sistemiyle gelen Acer Swift 7 yeni nesil dizüstü bilgisayarda 4.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel Core i7 7Y75 işlemci kullanıyor. Ayrıca yeni Acer notebook modelinde 8 /16 GB LPDDR3 RAM’e ve 256 GB SDD depolama alanına yer veriliyor. Bilgisayarın grafik birimi tarafında ise Intel HD Graphics 615 bizi karşılıyor.

Notebook üzerinde ise Finger print yani Parmak izi okuyucu özelliği bulunuyor Acer Swift 7 modelinin giriş-çıkış portlarına baktığımızda iser bir adet jak portu ayrıca iki adet USB-C Thunderbolt 3 çıkıyor. Alt kısımda ise iki adet Dolby destekli hoparlörler görev alıyor. Buda güzel bir ses deneyimi diyebiliriz. Sizde yeni acer swift 7 bilgisayara sahip olmak istiyor ve elinizde bulunan ikinci el bilgisayarınızı satıp yeni bir bilgisayara geçmeyi düşünüyorsanız ikinci el bilgisayar alan yerler ile iletişime geçmek.