0532 273 78 23

İkinci El Bilgisayar Alan Yerler

bilgisayar satın alanlar iletişimistanbul bilgisayar alanlar whatsapp title=

Firmamız istanbul bilgisayar alan yerler olarak uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir ve hizmet vermeye devam edecektir. Ticaret anlayışını tam kavrayamamış onca firmaya inat bizler dün olduğu gibi bugünde sizlerleyiz yarında sizlerle olacağız. Laptop, Tablet, Diz Üstü Bilgisayar, Notebook, Pc, Bilgisayar alım işlerinde güvenirlik bizler için ön plandadır. Bu zamana kadar hiç kimseyi mağdur etmedik etmeyeceğizde.

İstanbulun tüm semtlerine hizmet veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır. Bilgisayar satmak istiyorum fakat ne kadar eder bilmiyorum diyorsanız, Satmayı düşündüğünüz bilgisayarın özelliklerini bizlere bildirdiğiniz taktirde fiyat teklifimizi sizlere sunuyoruz. Teklifimiz sizin içinde cazip geliyor ise ister siz getiriyorsunuz dilerseniz bizler, sizin vereceğiniz adrese gelerek, satmayı düşündüğünüz bilgisayarın kontrollerini yaptıkdan sonra, ücretini size sunarak alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bir çok kişi yeni bilgisayar alacağı için yada aldığı için eskisini elden çıkartmak ister. Fakat ekonomik durumu iyi olmayan yada nakit paraya ihtiyacı olan o kadar çok kişi var ki, onlar içinde çözüm sunuyoruz ve nakit ihtiyaçlarını bir nebzede olsun gideriyoruz. Mağazalardan elden taksitle alınan yada kredi kartına taksit yaptırarak almış olduğunuz sıfır bilgisayarınızı, firmamız sizlere nakit ödeyerek geri alıyor. Herhangi bir bankadan kredi çekseniz faizi vs derken geri ödemesi çektiğiniz tutarın belkide iki katı şeklinde olacaktır. Fakat vadeli olarak sıfır bilgisayar alıp, nakit olarak geri satmak daha cazip değilmi?

İstanbul kadıköy bilgisayar alan yerler varmı diyerek bir çok kişi bizlere telefon hattımızdan ve whatsapp hattımızdan ulaşmaktadır. Bu konuya kısaca açıklık getirelim ki, konumuzun başındada belirttiğimiz gibi istanbulun tüm ilçelerinden alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ticaret karşılıklı anlayış ister. Karşılıklı anlayış olur ise hiç bir sıkıntı yaşanmaz. Neden böyle bir konuya değindik;
Satmayı düşündüğünüz laptop yada masa üstü bilgisayarınızın ne kadar edeceğini öğrenmek için bizlere ulaşırsınız. Bizler bilgisayarınızın özelliklerini sorduğumuz zaman verilen yanlış bir bilgi sizi değil bizleri mağdur eder. Bunun için bilgisayarınızın marka ve modeli ile özelliklerini bizler ile paylaşırken lütfen doğru bilgiler verdiğinizden emin olun. Bilgisayarınızın özelliklerini bilmiyor iseniz whatsapp yolu ile bizlere resmini göndererek, sizlere yardımcı olmamızı kolaylaştırmış olursunuz.

2. el masa üstü bilgisayar alıyormusunuz diye soran müşterilerimiz için;
Çalışır vaziyette olan tablet, masa üstü bilgisayar, diz üstü bilgisayar, laptop hatta ve hatta monitörlerinizin bile alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Nakit ihtiyacını karşılamak için bilgisayar alıp satmak isteyen arkadaşlar, bilgisayar almadan önce bizlere ulaşarak marka ve model konusunda destek alabilirler.

İSTANBUL BİLGİSAYAR ALIM YAPTIĞIMIZ NOKTALAR

Call Now ButtonHEMEN BİLGİSAYARINI SAT